آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > اخبار > اخبار NBA > حضور 28 دقیقه ای ارسلان مقابل یوتا

حضور 28 دقیقه ای ارسلان مقابل یوتا

 

بامداد امروز و در ادامه رقابت های لیگ دانشگاهی امریکا یا NCAA تیم اورگن در حضور 28 دقیقه ای ارسلان کاظمی با نتیجه ی 72-62 مغلوب تیم یوتا شد

Arsalan

تا هشتمین شکست اورگن در این فصل نیز رقم بخورد.

کاظمی در 28 دقیقه حضور خود در این مسابقه توانست پنج امتیاز، چهار ریباند، چهار توپ ربایی و یک پاس منجر به گل را در برگه آمار به نام خود ثبت کند.

 

در این فصل از بازی های لیگ NCAA کاظمی روند خوبی را در پیش گرفت و موفق شد در بیشتر بازی های تیم اورگن حضور تاثیر گذاری داشته باشد، هرچند که در بازی ابتدایی فصل به دلیل مشکلاتی که در مدارک خود داشت نتوانست در تمرین های تیم اورگن حضور داشته باشد اما رفته رفته موفق شد اعتماد "دانا آلتمن" سرمربی اورگن را جلب کند و به عنوان یک بازیکن قابل اعتماد در زمین بازی خود را اثبات کند.

 

ارسلان کاظمی در این فصل از رقابت های لیگ NCAA به صورت میانگین 28.5 دقیقه در زمین مسابقه حاضر بوده و توانسته 9.5 امتیاز، 9.8 ریباند، 2.1 توپ ربایی و 1.3 پاس منجر به گل را به صورت میانگین در کارنامه خود ثبت کند.

ضمن اینکه کاظمی با فاصله بسیار زیادی نسبت به هم تیمی های خود در توب ربایی و ریباند در جایگاه نخست قرار دارد.

 

ارسلان تا بدین جای کار در رقابت های لیگ NCAA و در طول چهار فصل بازی موفق به کسب 1460 امتیاز، 1237 ریباند، 186 پاس منجر به گل و 214 توپ ربایی شده است.