آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > اخبار > تیم های ملی > جوانان > ملی پوش جوانان: پستم را با توجه به قد انتخاب کردم

ملی پوش جوانان: پستم را با توجه به قد انتخاب کردم

 


بسکتبال قهرمانی غرب آسیا؛

ملی پوش جوانان: پستم را با توجه به قد انتخاب کردم
گارد رأس تیم ملی بسکتبال جوانان درباره قد بلندتر نسبت به بازیکنان پست یک گفت: به پیشنهاد مربیان با توجه به قدم این پست را انتخاب کردم.
ملی پوش جوانان: پستم را با توجه به قد انتخاب کردم بهشاد عرب زاده درباره شرایط فیزیکی خود توضیح داد: قدم ۱۹۵ سانتیمتر است و در پست یک بازی می‌کنم. با توجه به اینکه در ایران بازیکنان این پست کوتاه قامت‌تر از این هستند، با پیشنهاد مربیان تصمیم گرفتم در این پست بازی کنم. البته گاهی هم به پست دو می‌روم، بستگی به شرایط بازی و نظر کادرفنی دارد.

وی درباره مسابقات غرب آسیا گفت: تورنمنت خیلی خوبی برایمان بود. طبق برنامه‌های قبلی عمل کردیم و همه تیم‌ها را با اختلاف شکست دادیم. تنها تصور می‌کردیم تیم لبنان برایمان دردسرساز شود که خوشبختانه این تیم را هم شکست دادیم.

عرب زاده درباره تلفیق تیم زیر ۱۶ سال و زیر ۱۷ سال گفت: من جزء تیم زیر ۱۶ سالی نبودم که اردیبهشت قهرمان غرب آسیا شد. بازیکنان آن تیم بعد از مسابقات خود به تیم ما ملحق شدند و در این چند ماه با یکدیگر هماهنگ .

ملی پوش جوانان درباره نوع بازی تیم تاکید کرد: برای مربیان خیلی دفاع و ضدحمله مهم است و هر کسی از بیرون نگاه می‌کند، متوجه این موضوع می‌شود. تیم‌های ایرانی معمولا دفاع زون یا من تو من انجام می‌دهند؛ اما تیم ما کاملا روی بازیکنان بالایی فشار می‌آورد و پرس کامل انجام می‌داد. هفتاد جلسه تمرین پرفشار با این تیم داشتیم که همه آن تمرینات با همین سبک انجام شد.

منبع :خبرگزاری صداوسیما