آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > اخبار > تیم های ملی > جوانان > شاه علی: نگاه تیم ما به استرالیا و نیوزیلند بود

شاه علی: نگاه تیم ما به استرالیا و نیوزیلند بود

 


شاه علی: نگاه تیم ما به استرالیا و نیوزیلند بود

سرمربی تیم بسکتبال جوانان بعد از مقام اول غرب آسیا گفت: به نظرم از شکل بازی تیم هم مشخص بود که برای رویارویی با استرالیا و نیوزیلند در آسیا آماده می‌شویم.

شاه علی: نگاه تیم ما به استرالیا و نیوزیلندبود ، به نظرم در این تیم هم دیده شد که ما برای رویارویی با آن تیم‌ها آماده می‌شویم. اگر به تاریخ برگردید، فکر نمی‌کنم هیچ تیمی با این اختلاف در مسابقات غرب آسیا پیش رفته باشد، چون افق دید ما تیم‌های استرالیا و نیوزیلند بودند. با این وجود مسائل سخت افزاری و نرم افزاری هم باید فراهم باشند که همین روند را ادامه دهیم، در غیر این صورت، کار کردن واقعا سخت است.
شاه علی درباره قهرمانی در مرحله اول غرب آسیا گفت: نتیجه این مسابقات، ثمره کاری گروهی است و به تنهایی نمی‌توان کاری را پیش برد. موضوع دوم این بود که تجربه چهار دوره کار در رده‌های پایه داشتم و می‌دانستم که با حمله صرف یا تکیه کردن به شوت بازیکنان خاص به جایی نمی‌رسیم، چون ممکن است آن بازیکنان آسیب دیده یا به تیم اضافه نشوند.از روز اول مبنای خود را روی دفاع خوب گذاشتیم، چون قانون بسکتبال این است که حمله خوب با دفاع خوب کامل می‌شود.

سرمربی تیم ملی جوانان درباره ایرادات این تیم گفت: ایراداتی در دفاع داشتیم و برخی بازیکنان هنوز توجیه نبودند. به نظرم زمان ما خیلی کم بود و بازی تدارکاتی نداشتیم. این مسابقات حکم تدارکات را برای ما داشتند. کمی هم ترن اور (توپ‌های از دست رفته) تیم در ضد حمله‌ها زیاد بود. البته این خاصیت بازی با سرعت بالا است که ترن اور را افزایش می‌دهد. در نهایت باید به اختلاف امتیاز نگاه کرد، ولی سعی می‌کنم اگر در کنار این تیم بمانم، مشکل ترن اور را هم رفع  کنم