آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > اخبار > مسابقات بین المللی > جام باشگاه های آسیا > تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام به فینال آسیا نرسید ؛

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام به فینال آسیا نرسید ؛

photo 2017-09-29_16-30-44

 

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام پس از 3 برد و یک شکست در مرحله مقدماتی و پیروزی برابر نماینده چین تایپه در مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه های آسیا امروز جمعه در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف تیم الریاضی لبنان رفت که با نتیجه 74 بر 64 تن به شکست داد.

بازیکنان تیم پتروشیمی بندرامام که با روحیه خوبی به مصاف حریف لبنانی خود می رفتند در کوارتر اول بازی نتوانستند بر حریف قدرتمند خود که از چند بازیکن آمریکایی و اروپایی بهره می برد، چیره شوند و در نهایت با نتیجه 10 بر 12 مغلوب حریف خود شدند.

در کوارتر دوم  تیم الریاضی لبنان با دوندگی بسیار و پرتاب های بدون نقص بازیکنانش گوی سبقت را از بازیکنان پتروشیمی ربود و در نهایت با نتیجه 37 بر 25 پیروز این کوارتر شدند.

کوارتر سوم بازی در حالی آغاز شد که دو تیم در امتیاز گیری پا پس نمی کشیدند و پرتاب های 2 و 3 امتیازی آن ها وارد سبد می شد که در پایان این کوارتر تیم الریاضی لبنان همچون دو کوارتر دیگر با امتیاز 53 بر 46 پیروز بازی شد.

در کوارتر چهارم این دیدار، بازیکنان تیم.پتروشیمی که نمی خواستند بازنده این دیدار باشند به بازی انتهاری روی آوردند که بازیکنان الریاضی از ضد حملات به خوبی استفاده کردند و در نهایت نماینده لبنان با نتیجه 74 بر 64 پیروز این دیدار نفس گیر شد.

ارسلان کاظمی با 14 امتیاز و 14 ریباند موثرترین بازیکن پتروشیمی بود و چهار بازیکن الریاضی به نام های عبدالنور، دابی، حیدر و دنیلز آمار دورقمی داشتند.
تیم چاینا کشگر امروز در سوی دیگر نیمه نهایی با نتیجه 79 بر 70 آستانه قزاقستان را شکست داد و به فینال رسید. به این ترتیب فینال جام باشگاه های آسیا فردا میان تیم های چاینا و الریاضی برگزار می شود و پتروشیمی در رده بندی این رقابت با آستانه قزاقستان ساعت 10:30صبح به میدان می رود .